Reklama

REKLAMA

 

Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany PROFILE, to pismo które przez 58 lat nieprzerwanej obecności medialnej reprezentuje szeroko rozumiane środowisko budowlanych i podmiotów związanych z branżą.

PROFILE docierają do tysięcy: polityków, reprezentantów administracji samorządowej i rządowej, stowarzyszeń oraz przedstawicieli czołowych grup lobbingowych w Polsce i Europie, szefów wielu przedsiębiorstw w Polsce. Dzięki intensywnej działalności medialnej, inicjatywom wspierającym zarówno małych jak i średnich przedsiębiorców, PROFILE skupiają najdynamiczniej rozwijające się podmioty na rynku.

PROFILE maja także zaszczyt reprezentować liderów rynkowych oraz tzw. podmioty strategiczne, tj. organizacje o strukturze korporacyjnej, kombinaty czy podmioty przemysłu energetycznego i elektrociepłowniczego. Działalność PROFILÓW nie ogranicza się do aspektu informacyjnego, prezentacji trendów technologicznych, czy działalności promocyjnej. Poza tym interesują nasz wszelkie przemiany społeczno-gospodarcze, dlatego docieramy także do takich branż jak kolej, przemysł stalowy, gazowniczy itp. Oprócz działalności wydawniczej organizujemy spotkania branżowe, pojawiamy się na najważniejszych wydarzeniach. Wszystko po to, by integrować środowisko.

Gwarantujemy dodatkowo nowość na polskim rynku medialnym - użycie specjalistycznych technik z zakresu Public Relations mających na celu dotarcie do bardzo wąsko określonej (tematycznie) grupy docelowej. Przykładem są chociażby informacje o firmach współpracujących z NATO i MON, zdobywających kontrakty oraz certyfikaty wojskowe (AQAP, debiutujące na w strukturach całego paktu północnoatlantyckiego (NATO).

Cennik reklam:

1 cm2 powierzchni na stronach wewnętrznych kosztuje 2,25 zł + VAT. Cena całej strony wielobarwnej wynosi 4000 + VAT, strony pierwszej i ostatniej 6000 zł + VAT. Dla stałych klientów stosujemy rabat.

Zainteresowanych reklamą w Profilach prosimy o kontakt telefoniczny - (52) 582 15 15 - lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .